Domů » Vaše recenze & zkušenosti

Vaše recenze & zkušenosti

BARČA & KÁJA

Moc děkujeme Míše, Michalovi a hlavně Furgimu za nezapomenutelnou svatební cestu, kterou jsme prožili ve znamení road tripu.

NICOL & ARTY

Vždy jsem chtěla zkusit vanlife 🚐  Díky El Campinu jsem mohla 🤗  Musím říct, že to byla asi nejlepší dovolená jakou jsem zažila.

BARČA & HONZA

Především chceme poděkovat za skvělou a pro nás úplně novou zkušenost s cestováním a následnou výpomoc s naší vlastní přestavbou!


El campino byl zážitek!

Už samotné řízení mi dalo hrozně moc, protože nejsem zvyklý na dodávku.
A ta změna, pohodlí a „učení“ se něčemu novému je prostě odměňující už za volantem.

Van nás dovezl do Tater a v podzimním počasí nám poskytl všechno, co jsme potřebovali.
Útulný domov na kolečkách, 4hvězdičkový hotel včetně topení, super pohodlné postele, kuchyně s nekonečnou zásobou vody, biohacking noční osvětlení a superchytrý uzpůsobení prostoru kolem.

Klobouk dolů před jeho tvůrci Míšou&Mišákem, protože tenhle van není jen skvělej na zážitky, ale uvnitř i chytrej a šetrnej pro všechno, co člověk potřebuje.

Vždy jsem chtěla zkusit vanlife🚐 a díky El Campinu jsem mohla🤗 Musím říct, že to byla asi nejlepší dovolená jakou jsem zažila. 

Už jen to, že můžete spát uprostřed přírody a nejste ničím limitováni, je prostě pecka☺️ Za mě je El Campino nejlepší možnost pokud chcete zažít svobodu a prostě něco jiného🙏🏽 Navíc je autíčko, tak super a hezky vybavené, že máte pocit, že jedete v hotelu🙂  Jelikož miluji vaření, tak musím vyzdvihnout i výbavu kuchyně s možností krásného výhledu. Díky Furgimu jsem měla možnost vařit večeři u vodopádů a snídat u východu slunce na vinicích. Furgi také nabízí filtrovanou vodu, kterou oceníte pokud budete jezdit ,,na divoko,, a má možnost dvou světel, jak klasických, tak i oranžových, takže pro srovnání vnitřních hodin ideál. Nejsem moc technický typ, ale vím, že je Furgi nadupaný od solárních panelů, které vám nabízí neomezenou elektřinu až po měchy se kterými vyrovnáte auto🙂 

Před dovčou projdete školením od Míši a Míši, takže se nemusíte ničeho bát😊 Pokud toužíte po jiné dovolené a změně mindsetu, tak vám doporučuji všemi deseti El Campino🙂

Moc děkujeme Míše, Michalovi a hlavně Furgimu za nezapomenutelnou svatební cestu, kterou jsme prožili ve znamení road tripu.
Už během přestavby jsme Míše s Michalem moc fandili a tiše záviděli jejich životní rozhodnutí, prožít pár měsíců svobody ve vanu. Tenkrát nás ani ve snu nenapadlo, že jednou budeme sami sedět za volantem Furgiho a vyrážet směr Rakousko a Itálie.

Autíčko jsme si od první chvíle zamilovali, a to nejen díky pohodové atmosféře, která na vás dýchne hned při vstupu do obytné části. Dřevo, bylinky, vůně kávy, polštářky, lapače snů, romantické osvětlení… Takto si představujeme svatební cestu. 😊

Na druhé straně Furgi nabízí daleko víc, než by člověk od přestavby očekával. Ocenili jsme zejména filtrovanou vodu, trezor, který jsme využili v Benátkách, venkovní posezení, téměř neomezenou elektřinu díky solárním panelům a teplou sprchu vždy a všude, kde jsme se rozhodli zastavit. Přifukování měchů se také často hodilo. 😊

Jelikož jsme van life začátečníci, ocenili jsme perfektní tipy a triky, kterými nás při předání Míša s Michalem doslova zahltili. Mnohokrát jsme si na jejich slova vzpomněli! Navíc jsme se na ně mohli obrátit kdykoli během cesty a vždy jsme dostali další cenné rady. Ještě jednou moc děkujeme, už teď přemýšlíme, kam Furgiho zase vyvezeme🖤 Příště přijde na řadu i ta venkovní sprcha, slibujeme!

Především chceme poděkovat za skvělou a pro nás úplně novou zkušenost s cestováním obytnou dodávkou. Vyzkoušet si vanlajf nás lákalo už nějakou dobu, a díky Míše a Michalovi jsme mohli tenhle nápad realizovat. Byl to super týden plný zážitků, procestovali jsme Šumavu, Rakousko a část Slovinska, viděli nádherná místa a to všechno jen za pár dnů. Díky úžasně vybavené dodávce bylo cestování neskutečně pohodlné… a ta svoboda!! Máme nezapomenutelné vzpomínky, opravdu díky